Kawały
Historie z czatów:

<grzesiek> Byłem na nartach na Kasprowym i jakiś koleś nie wyhamował i spadł w taką przepaść... TOPRowcy szybko dojechali do niego, jak zjeżdżałem następny raz jakieś 20 minut później, to mówią coś znajomym tego poszkodowanego, że wezwali śmigłowiec... Na to jeden z tych znajomych drze się z uśmiechem na twarzy do tego połamanego na dole: "Słyszałeś farciarzu?! Będziesz leciał helikopterem!"
--------------------------------------------
To jest chore, ale dobre:
<RUDi> Jak czytam ostatnio te cytaty w stylu " bylo napisane: odwroc sie w prawo, odwroc sie w lewo..." przypomina mi sie jedna opcja ktora mi kumpel opowiadal. Ktos przypalil drzwi w klopie i jakis nauczyciel napisal markerem na parapecie " chuja se podpal a nie drzwi " a ktos dopisal " chuja se pomaluj a nie parapet"
-------------------------------------------------------------------
A to tekst do wykorzystania:
<ja>czaj akcje
<ja>dzisiaj po geografi podhodzimy do nauczyciela i kolega sie pyta czy
może mu coś powiedziec tzn, nauczycielowi
<bart> i??
<ja> no i mowi mu ze ma pazdro od kazi,
<ja> wiec nauczyciel sie pyta od jakiej kazi, a kolega ze od tej co po
smietnikach łazi
<ja>i teraz bedzie najlepsze
<ja> no to nauczyciel mówi że zna lepsze, i sie pyta kolesia czy zna
bogdana
<ja> no to koles mu odpowiada ze niezna i jakiego bogdana
<ja> a nauczyciel do niego "tego co cie rucha z rana"
<ja> normlanie padliśmy
<bart>k**** zawsze jak mnie nie ma w szkole to jakies fazki sa
--------------------------------------------------------------------------------------------
<Kukowsky> po prostu kocham swoją klasę
<Kukowsky> na historii nauczyciel się nas spytał co zrobić gdy spotkamy na przystanku ładną dziewczynę i chcemy na nią jakoś zwrócić uwagę nieodzywając się
<Kukowsky> po chwili namysłu w klasie pada odpowiedź: "Rzucić w nią kamieniem"...
-----------------------------------------------------------------------------------------
Ok, to na koniec
sprawdzcie, jeszcze to:
http://www.kretyn.com/najlepsze


  PRZEJDŹ NA FORUM