| Kawały |
| Historie z czatów: <grzesiek> Byłem na nartach na Kasprowym i jakiś koleś nie wyhamował i spadł w taką przepaść... TOPRowcy szybko dojechali do niego, jak zjeżdżałem następny raz jakieś 20 minut później, to mówią coś znajomym tego poszkodowanego, że wezwali śmigłowiec... Na to jeden z tych znajomych drze się z uśmiechem na twarzy do tego połamanego na dole: "Słyszałeś farciarzu?! Będziesz leciał helikopterem!" -------------------------------------------- To jest chore, ale dobre: <RUDi> Jak czytam ostatnio te cytaty w stylu " bylo napisane: odwroc sie w prawo, odwroc sie w lewo..." przypomina mi sie jedna opcja ktora mi kumpel opowiadal. Ktos przypalil drzwi w klopie i jakis nauczyciel napisal markerem na parapecie " chuja se podpal a nie drzwi " a ktos dopisal " chuja se pomaluj a nie parapet" ------------------------------------------------------------------- A to tekst do wykorzystania: <ja>czaj akcje <ja>dzisiaj po geografi podhodzimy do nauczyciela i kolega sie pyta czy może mu coś powiedziec tzn, nauczycielowi <bart> i?? <ja> no i mowi mu ze ma pazdro od kazi, <ja> wiec nauczyciel sie pyta od jakiej kazi, a kolega ze od tej co po smietnikach łazi <ja>i teraz bedzie najlepsze <ja> no to nauczyciel mówi że zna lepsze, i sie pyta kolesia czy zna bogdana <ja> no to koles mu odpowiada ze niezna i jakiego bogdana <ja> a nauczyciel do niego "tego co cie rucha z rana" <ja> normlanie padliśmy <bart>k**** zawsze jak mnie nie ma w szkole to jakies fazki sa -------------------------------------------------------------------------------------------- <Kukowsky> po prostu kocham swoją klasę <Kukowsky> na historii nauczyciel się nas spytał co zrobić gdy spotkamy na przystanku ładną dziewczynę i chcemy na nią jakoś zwrócić uwagę nieodzywając się <Kukowsky> po chwili namysłu w klasie pada odpowiedź: "Rzucić w nią kamieniem"... ----------------------------------------------------------------------------------------- Ok, to na koniec sprawdzcie, jeszcze to: http://www.kretyn.com/najlepsze |