Dziwne zdjęcia
Tia...kocham i uwielbiam, ale pod warunkiem że mnie NIE dotyczą...jęzor fotki max chyba od kompa do rana nie odejdę;p i mam nadzieje że nie znajdę tam gdzieś siebie jęzorjęzor


  PRZEJDŹ NA FORUM