Dziwne zdjęcia
Tia...kocham i uwielbiam, ale pod warunkiem że mnie NIE dotyczą...
fotki max chyba od kompa do rana nie odejdę;p i mam nadzieje że nie znajdę tam gdzieś siebie
PRZEJDŹ NA FORUM