>Muza<
co proponujesz?
http://www.youtube.com/watch?v=CSMkrQ50M1o Z Pozdrowieniem dla Aree wesoły a propos rozmow o Nightwish w pewnym z leszczynskich barów hehe.... solowy album Tarji Turunen tu bonus z tego albumu w remixie In Extremo. No coz Tarja solo, tak troche brak wsparcia zespolu.. Pozostaje czekac na kolejny bardziej "zorientowany" album wesoły
a o Nightwish z nowa wokalistka sie juz nie wypowiadam... :/


  PRZEJD NA FORUM