Wrzuć zdjęcie
Fotki z kolejnej imprezki - odnoszę wrazenie , że atmosfera byla dosyć przyjacielska
http://s228.photobucket.com/albums/ee249/n-team/2007-09-08/
PRZEJD NA FORUM