Wrzuć zdjęcie
gerber ty oblesny drzewofilu! Przestań już z tymi krzaczorami! wesoły
A na serio to wolę krajobraziki - miłe... A akwarium wygląda niczym jakaś scena z national geografic!


  PRZEJDŹ NA FORUM