Wrzuć zdjęcie
To pytanie, to chyba nie w tym dziale - ale sciemnia jak może, wypoczywa do końca miesiąca
A teraz nowe zdjęcia:
http://s228.photobucket.com/albums/ee249/n-team/
PRZEJDŹ NA FORUM