Nowa szata graficzna
Chwilę przysiadłem i zmienilem co nieco... Zawsze jakaś zmiana, ale napiszcie jak się wam podoba? Śmialo, nie będzie banów za krytyke wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM