>Muza<
co proponujesz?
Dla chętnych - sprawdzcie teledysk (na youtube np.) zespołu Kasabian "Empire" - dla mnie jazda i szok. Rock alternatywny podobno, ogólnie nie słucham takiej muzy, ale ten kawałek rządzi. Muszę sobie sciągnąć płytę.


  PRZEJDŹ NA FORUM