| Kłopoty kadrowe kogo winić? |
| Ostatnio koleś mnie uświadomił, że zwiększenie ilości nadzorujących (mam na myśli branżystów) spowodowane jest często potrzebą większej kontroli słabiej (lub też wcale) wyszkolonych roboli. Spójrzmy prawdzie w oczy - ilu sprzedawców jest w stanie obsłużyć czy też jakoś dać sobie radę na wszystkich działach? Chociaż zauważyłem, że od kiedy namiot na ogrodzie jest przestawiony, lekko straciłem tam rozeznanie A tak właściwie to kto jeszcze pamięta gdzie wczesniej stał namiot i jak tam wyglądało - bo ja już słabo. Trzeba było porobić zdjęcia |