| Games pochwal się w co nawalasz.... |
| Dla mnie na ta chwilę totalnym numerem 1 jest World of Warcraft! ieciowy rpg, można w nim wytopić masę czasu, bez porównania przy inny grach, no i jest kontakt z innymi graczami - z jednymi walczysz, z innymi wspólnie robisz questy. Można poznać masę ludzi, albo spotkać się ze znajomymi (np naszymi ludmi we wrocku). Tylko uwaga - granie w warcrafta uzależnia! Polecam! |