Games
pochwal się w co nawalasz....
Dla mnie na ta chwilę totalnym numerem 1 jest World of Warcraft! Œieciowy rpg, można w nim wytopić masę czasu, bez porównania przy inny grach, no i jest kontakt z innymi graczami - z jednymi walczysz, z innymi wspólnie robisz questy. Można poznać masę ludzi, albo spotkać się ze znajomymi (np naszymi ludŸmi we wrocku). Tylko uwaga - granie w warcrafta uzależnia!
Polecam!


  PRZEJD NA FORUM