>Muza<
co proponujesz?
gerber ty szumowino! jęzor miałeś rację - jak podkręci się ostrzej to jest ok! Stare czasy wracają wesoły Czuc klimat starych, dobrych płyt - chyba odpuścili sobie "nowoczesne granie".

A teraz ciekawostka: http://pl.youtube.com/watch?v=b5wVogePLPQ&feature=related
Chociaż kawałek "Whispers" kapeli Unsun jest ok, to ogólnie jest to nic ciekawego, chodzi mi tylko oto gdzie kręcili teledysk - sprawdzcie!


  PRZEJDŹ NA FORUM