>Muza<
co proponujesz?
Jakieś komentarze na temat nowej płyty Metallici? Bo chyba każde wydanie płyty przez tą kapelę jest wydarzeniem... Jesli o mnie chodzi to jestem zawiedziony, wolalem już ostatnią płytę. W nowej płycie zauważam próbę powrotu do starych, dobrych lat, ale to już chyba nie wróci... Jestem na NIE


  PRZEJDŹ NA FORUM