Inwentura
to się dobrze nie skończy
Eeeee...miła atmosfera? Zwłaszcza o 4 rano wesoły Dobrze, że to już za nami, poszlo chyba nieŸle, więc boss da nam chyba spokój. Gdyby tylko wszystkie działy były tak przygotowane jak Kiblowa Kraina!


  PRZEJD NA FORUM