Inwentura
to się dobrze nie skończy
Eeeee...miła atmosfera? Zwłaszcza o 4 rano
Dobrze, że to już za nami, poszlo chyba niele, więc boss da nam chyba spokój. Gdyby tylko wszystkie działy były tak przygotowane jak Kiblowa Kraina!
PRZEJD NA FORUM