Inwentura
to się dobrze nie skończy
Jak myślicie jak wyjdzie inwentura? Ja myślę, że chyba tak jak ostatnio - w plecy, ale nie za dużo. Przynajmniej mam taką nadzieję ...


  PRZEJDŹ NA FORUM