euro 2008
temat czas zacząć!
ja jak na razie mam urlop ;p ;p A co do euro to nie jestem fachowcem w piłce nożnej, ale co tam jak się bawimy to się bawimy
Niemcy-Polska 2:1, Chorwacja-Polska 1:1, Austria-Polska 0:1
PRZEJDŹ NA FORUM