| Kłopoty kadrowe kogo winić? |
| Chodzi ci o to czemu przyjmują teraz tylko emerytów albo studentów? Mi też nie chce się wierzyć, że nie ma innych chętnych...No chyba, że naprawdę w innych fimach płacą więcej, no ale z tego co słyszałem to nie ma tak różowo. Ale faktem jest, że kto może ten spierdala |